LÜTFEN TARAYICINIZIN AYARLARINDAN
MASAÜSTÜ GÖRÜNÜME GEÇİN

     Oyun içerisine artık kendi yaptığımız animasyonlarımızı entegre edebiliyoruz. Yaptığımız bir namaz kılma animasyonunu sol tarafta görebilirsiniz. Bunun gibi animasyon önerileri için discord sunucumuzdaki #istek-öneri kanalına oyuna getirilmesini istediğiniz animasyonları yazabilirsiniz.

     Sistem şu anda barındırdığı bir takım bug nedeniyle sunucuda kullanılmamaktadır. Buglar çözüldüğünde server tarafına gerekli entegrasyonlar yapılacaktır.

07.08.2020

Ahır Sistemi

Güvercin Sistemi

 

     Ahır sistemi eklenmiştir. Ahıra sadece bir adet binek yerleştirebilirsiniz. Ahıra binek koyma ücreti 7 akçe, bineğinizi çıkarma ücreti 4 akçedir.      

     Ahıra binek koyabilmek için bineği satın almanız gerekmektedir yani sizin tarafınızdan eğitilmeli. Eğer bineğiniz dışarda ölürse veya kaybederseniz ahırdan çıkaramazsınız. Yeniden at çiftliğinden satın almanız gerekmektedir.

 

24.01.2020

Kullanımı :

/guvercin <oyuncu ismi> <mesajınız>

 

– Güvercinin kim tarafından gönderildiği sistemsel olarak yazmamaktadır.(sahte mektuplar vs olabilir yani bunun için mektubunuzun sonunda kim olduğunuzu belirteceksiniz.)

– Bu mektupu göndermek için sizden 2 akçe alınır. 

– Şifahanede tam ortada bir adet güvercin npc durmaktadır. Buna hekimler sağ tıkladığında baygın ve yaralı hastaların konumlarını görebilirler.

23.01.2021

Server Side Update

– Skin bugları çözüldü. 

– Sesli konuşmada oluşan hatalar düzeltildi. 

– envanter silinmesi düzeltildi. 

– Motel sistemi eklendi (İçi düzenlenebiliyor)

– yeniçeri ocağı eklendi. 

– Gelişmiş maden ve balıkçılık sistemindeki buglar çözüldü. 

 

11.01.2021

 

Kapalıçarşı Yenilikleri

07.08.2020

Ottomine Launcher Yayında!

     Ottomine launcher oyuna yeni gelen eklentiler, modlar, güncellemeleri açılışa otomatik olarak bilgisayarınıza yükler. Böylece size düşen tek şey isminizi yazıp oyuna girmek olacaktır.

     Ayarlar sekmesinden grafik ayarlarınızı kendi bilgisayarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Grafik ayarları tarafımızca optimize edilmiş olup farklı shader modlarıyla birbirine en yakın görüntüleri işler.

     Not: Bilgisayarınızın ekran kartı iyi değilse düşük ayarları seçmeniz tavsiye edilir. Normal ayarlar giriş seviyesi ekran kartı bulunan ortalama bilgisayarlar içindir.

07.08.2020